Doe mee met NLdoet op 14 en 15 maart 2025
Op 14 en 15 maart 2025 organiseert het Oranje Fonds opnieuw NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Tijdens dit landelijke evenement zetten duizenden mensen zich in om hun buurt mooier en gezelliger te maken. Of je nu ervaring hebt met vrijwilligerswerk of voor het eerst meehelpt, er is altijd een klus die bij je past.
Wat is NLdoet?
NLdoet zet vrijwilligerswerk in de schijnwerpers en laat zien hoe waardevol het is om iets voor een ander te betekenen. Je kunt op verschillende manieren bijdragen, bijvoorbeeld door het opknappen van een speeltuin, het schilderen van een buurthuis of het organiseren van een uitje voor ouderen.
Hoe doe je mee?
Meedoen is eenvoudig. Zoek een activiteit bij jou in de buurt via de website van NLdoet, meld je aan en steek op de dag zelf de handen uit de mouwen.
Waarom meedoen?
Naast dat je iets goeds doet voor een ander, is NLdoet een mooie kans om nieuwe mensen te ontmoeten, iets nieuws te leren en bij te dragen aan een fijne leefomgeving.
Wil je meer weten of je direct aanmelden? Kijk op