Nieuw in de verkoop | Boogerd 15, Den Burg, Texel
Ben jij klaar voor de volgende stap? Op een rustig straatje, maar toch dicht bij het centrum van Den Burg, vind je deze goed onderhouden tussenwoning. Perfect voor wie op zoek is naar ruimte en comfort!
✅ Koopsom: €300.000,- kosten koper
✅ Bouwjaar: 1962
✅ Woonoppervlakte: 105 m²
✅ Slaapkamers: 4
✅ Energielabel C
✅ Aangebouwde bijkeuken/ berging
Huurders van Woontij krijgen voorrang
Bij de verkoop van onze woningen krijgen huurders van Woontij voorrang. Doordat huurders van Woontij voorrang krijgen voorkomen we dat huurders die te veel verdienen om een sociale huurwoning te mogen huren sociale huurwoningen bezetten. Dit bevordert ook de doorstroom. Wanneer een huurder van Woontij besluit een woning te kopen, komt er namelijk weer een huurwoning vrij voor andere woningzoekenden.
Technisch rapport
Bij Woontij weet je wat je koopt en in welke staat de woning verkeert. Je ontvangt advies over de verduurzaming van de woning en mogelijkheden voor verbeteringen.
Koopstartregeling voor huurders van Woontij
Met Koopstart koop je een woning met (tijdelijke) korting, ideaal als je een lager inkomen hebt. Klik
Nieuwsgierig geworden?
Bekijk dan